İstanbul Fm

 

 

İstabul FM Dinle
Türkiye nin özel radyoları arasında önemli bir yere sahip olan istanbul fm, günümüzde de ülkemizin en büyük ve en güçlü radyosu olarak yayın hayatına devam ediyor. Program ve programcılarıyla yıllar önceki heyecanıyla, sizlere radyo dinlemenin en keyifli halini yaşatmaktadır.

Radyonun hele de bu ülkede özel radyonun her zaman ayrı bir anlamı olmuştur. Bu özel anlamın öncülerinden ve Türkiye’nin ilk özel radyolarından istanbul fm şehir temalı olmasına rağmen daha ilk günden ülke çapında tanınır ve takip edilir bir radyo kanalı olmayı başarmıştır. Türkçe müziğin kalbi İstanbul FM, aynı zamanda haber merkeziyle ve programları ile her konudaki yayınlarıyla da dikkati çekmektedir. Programları arasında Mehmet Yavuzer ile Nötr, DJ Ercü ile Ritm X İstanbul FM, Hande Fındık ile Handextra, Serda Ceyhan ile Aktüel Haber ve astrolog Zeynep Turan yer almaktadır.

Dünyanın ve Türkiye’nin incisi İstanbul’u kendine sevda edinen bir radyo kanalı olan İstanbul FM bunun yanı sıra İstanbul TV, İstanbul FM Slow ve Radyo 35 konseptleri ile de yayın hayatında güçlü varlığını sürdürmektedir. Demirdöğen Şirketler Grubunun medya yatırımlarının önemli bir parçası olan İstanbul Fm canlı kurumsal kimliği ile de dikkati çeken bir radyo kanalıdır. Türkiye özel radyolar tarihinin önemli mihenk taşlarından istanbul fm birçok yayıncılık başarısına ve sosyal projeye imza atmış güçlü ve öncü bir radyo istasyonudur.