Power Türk

powertürk

Power Türk Dinle
İstanbul merkezli Powertürk FM 1 Şubat 2001 yılında kurulmuştur. Power Media Group altında ulusal yayın yapmaktadır. Türksat, Digitürk ve D-Smart tarafından Türkiye nin her yerine ulaşmaktadır. Önce müzik sloganıyla öne çıkan radyo Türkçe Pop formatıyla pop müzik sevenlere kaliteli bir müzik keyfi yaşatır.

Program yayın akışında pop sabah, top Türkçe pop, eve dönüş, anında iste, adrenalin gibi programlar bulunur. Pop müzik severler için müziğin buluşma noktası olan Power türk, son dönemin hit parçalarının en yakından takip edileceği bir radyodur. Özellikle her hafta düzenlediği pop 40 listesiyle pop müziğin en çok sevilen ve dinlenen parçalarını dinleyicilerine tanıtır. Türkçe pop müziğinin en iyi adresi olan radyo, ünlü isimler tarafından da takip edilen radyoların ilk sırasında yer alıyor. Basında oldukça fazla yer alan radyo ünlü sanatçıları da konuk alıyor.

Türkiye’nin en ünlü pop müzik sanatçılarını konuk olarak ağırlayan radyo, dinleyicilerine sevdikleri sanatçıları tanıma fırsatı sunuyor. Haftaiçi her gün iş çıkışlarında yayınlanan program eve dönüş, trafikte olanların stressiz bir yolculuk yapmasını sağlayan eğlenceli bir program. Anında iste programında ise canlı yayına bağlanıp hem sohbet etme imkânı hem de istek parça seçme imkânı bulabilirsiniz. Ayrıca günün hangi saatlerinde çıkacağı belli olmayan Jackpot sayesinde hediyeler kazanma şansınız var.

Powertürk Türkiye’nin en eğlenceli radyolarından biri olarak her gün dinleyicilerine eşsiz bir müzik ziyafeti veriyor.