Ntv Radyo

NTV Radyo Dinle
Günümüzde insanlar hayatlarının büyük bir kısmını ya radyo dinlerken ya da televizyon izlerken geçiriyor. Bu nedenle televizyonda faaliyet gösteren birçok kanal radyo kanalı da kurarak takipçilerine her platformda ulaşmayı amaçlıyorlar. Ntv radyo bu duruma verilebilecek en iyi örneklerden birisidir diyebiliriz. Haber programlarıyla faaliyet gösteren Ntv radyo, ilkeli yayıncılığı ve tarafsız haber ve duruşuyla ülkemizde geniş ve sürekli bir dinleyici kitlesine sahip en önemli radyolardan birisidir.

Ntv radyo, 2001 tarihinde İstanbul’daki merkezinden yayına başlamıştır. Haberden ekonomiye, spordan film ve konserlere kadar geniş bir yelpazede yayınlarını yapan radyo, hem uydu hem internet hem de akıllı telefonlardaki uygulamalar ile dinleyicilerine ulaşmayı başarıyor. Sabahtan başlayarak akşama kadar günün her anında en güncel haberleri dinleyicileriyle buluşturan Ntv radyo, genellikle hafta sonları yayınlanan spor programları da dinleyicilerinin favorileri arasında geliyor. Radyonun diğer sevilen programları ise; Güne Başlarken, Gece Bülteni, Yeşil Tartışma, Spor servisi, Tarih Konuşmaları, İstanbul Kafası, Mehmet Barlas ile 45 dakika, Vadi ve %100 Futbol’dur. Ayrıca her sabah İşe Giderken programı, akşam saatlerinde ise Eve Dönerken programı büyük ölçekli kitleler tarafından dinlenmektedir.

Türkiye’nin en çok dinlenen radyoları arasında yer alan Ntv radyo dinle tarafsız haberleri, uzman yorumcuları ve yurt dışındaki çeşitli ajanslardan elde ettikleri haberleri, hava ve yol durumu tahminleri ve eğlenceli programları ile dinleyicilerine kaliteli yayınlar dinletmeyi ilke edinmiş durumdadır.