Radyo Seymen

En seçkin parçaların buluşma yeri Radyo Seymen Canlı
Orta ve İç Anadolu’nun müzik kültürünü evlerinize, iş yerlerinize, arabalarınıza taşıyan Radyo Seymen, 1994 yılında yayıncılık hayatına başlamış ve türlü değişikliklerle bugünlere kadar gelmeyi başarmış köklü radyo programların başındandır. 2010 Nisan ayına kadar Radyo Barış olarak faaliyet gösteren bu radyo, kemik bir dinleyici kitlesine sahip oldu ve çok başarılı işlere imza attı.

Vatan Medya Grubu’nda Nisan ayı itibariyle çalışmaya başlayan radyo kanalı, 1 Nisan 2010 tarihinden bu yana Canlı Radyo Seymen logosunu kullanmakta ve bu isimle yayın yapmaya devam etmektedir. Yalnızca çalıştığı medya grubu ve logosunu değiştirmekle kalmamış, bu değişimi müzik tarzına da yöneltmiştir radyo kanalı. Orta ve İç Anadolu’nun en büyük miraslarından olan türküler ve hareketleri parçalara yayın akışı dâhilinde yer veren kanal, bozlak ve halk müziği türleriyle de dinleyicileri buluşturmuş ve müzik yelpazesini fazlasıyla genişletmeyi başarmıştır.

Genişleyen dinleyici kitlesinin yoğun talepleri sonucu 2012 yılında ulusal radyo kanalı olmayı başaran Radyo Seymen Dinle, başarılarını, istikrarlı ve kaliteli yayınları ile devam ettirecek gibi gözükmekte. “Marmara’da bir ilk!” sloganıyla yayın hayatına başlayan bu radyo kanalı, “oynamaya doyamayacaksınız” sloganıyla dinleyicilerini uzun zamandır keyiflendirmekte ve onlara müzik ziyafeti sunmaktadır. Müzikle birlikte yaptıkları programlarla hoş sohbetlere ortam sağlayan DJ’ler, dinleyicilerle buluşmaktadır. En sevilen parçalar dinlenirken paylaşılan anılar, hikâyeler, fikirler ile samimi bir hava oluşmakta ve isteyen herkes kanala bağlanarak kendini ifade edebilmektedir.