Radyo Fenomen

Radyo Fenomen Dinle

 Teknolojinin gelişimi sonucu radyo yerini diğer kitle iletişim araçlarına bırakmayıp, toplumda ve insanların kullanımında da yerini sağlamlaştırmıştır. Günlük hayatımızın uzun bir kısmını kaplayan bir yerden bir yere gitme esnasında vaktimizi eğlenceli geçirebilmek adına radyo dinlemek her insanın yaptığı bir şeydir. Teknolojinin gelişimi sonucunda hem uydu hem de internet aracılığıyla radyo kanallarına ulaşabilmek herkes için büyük bir rahatlıktır. Radyo Fenomen yaptığı kesintisiz yayınlarla dinleyicilerinin keyifli vakit geçirmesini sağlayan ülkemizin en iyi radyolarından birisidir.

Cem Hakko ve Olivier Mauxilon tarafından Power Grup bünyesinde İstanbul’da kurulan Radyo Fenomen, yabancı müzik dinleyicilerinin severek takip ettiği bir radyo kanalıdır. 24 saat boyunca kesintisiz müzik yayını yapan Radyo Fenomen yıllardır piyasadaki en hit şarkıları dinleyicileri ile buluşturmaktadır. Hafta içi her gün sabah 6.00-10.00 arasında Radyo Fenomen ile uyanıyor programıyla dinleyicilerini güne başlatan radyo, daha sonra Fenomen hit müzik ve Fenomen keyfi programlarıyla akşama kadar dinleyicilerini müziğe doyuruyor. Radyonun en sevilen diğer programları ise en sevilen on parçanın yayınlandığı Fenomen İlk 10 ve disko müziklerini sevenlerin kaçırmadığı Fenomen Clubbing programları. Hafta sonu da bu programları keyiflice dinleyebilmeniz mümkün.

               Radyo Fenomen yıllardır yaptığı ilkeli yayıncılık ve eğlenceli programlar ile diğer radyo kanallarına da örnek oluyor diyebiliriz. Ayrıca piyasaya son sürülen hit şarkıları çalmayı ilke edinen Radyo Fenomen yaptığı yayınlarla kullandıkları maksimum hit müzik sloganının hakkını da veriyorlar.

Radyo Fenomen Frekansları

ANKARA 99.5
ANTALYA 99.5
BALIKESİR 94.7
BODRUM 99.5
BURSA 94.7
ESKİŞEHİR 90.4
GAZİANTEP 96.3
İSTANBUL 101.0
İZMİR 99.5
KAYSERİ 98.5
KOCAELİ 92.4
KONYA 93.7
MARMARİS 99.5

UYDU Türksat 4A Batı Avrupa
RECIEVER 12.265 Mhz
SYMBOL RATE 27500 Msym/s
FEC V-Dikey° 5/6