Joy Türk

JoyTürk Dinle
Her ne kadar günümüzde görsellik daha çok tercih edilse de radyo bir vazgeçilmezdir. Müzik dinlerken hayallere dalmak ve istediğinizi düşünmek bir klasiktir. Gün içinde radyodan, telefonlardan ve internet üzerinden bir klasikle buluşmak istiyorsanız radyo dinlemeyi planlamışsınızdır. Türkçe müzik kanallarının çok fazla olduğu, her türden müzik ile dinleyicisini buluşturabildiği radyonun en keyifle dinlenen, Türkçe slow müzik çalan kanalı ise JoyTürk.
2003 yılında yayın hayatına başlayan JoyTürk’ün genel merkezi İstanbul’dadır. Türkiye’nin Türkçe slow müzik yapan ilk radyosu olan JoyTürk, 2009 yılından beri Karnaval Medya Grubu bünyesinde yayın yapmaya devam etmektedir. Genellikle aşk yüklü parçalar çalan kanal, dinleyicilerini eski ya da yeni her türlü ama en kaliteli Türkçe slow parçalarla buluşturmaya devam ediyor.
JoyTürk ile güne başlamaya karar verirseniz hafta içi her sabah size uyandırma ve güne gülerek başlama garantili Modern Sabahlar programı eşlik edecektir. Hafta içi sabah 07.00 – 10.00 arasında canlı yayında Modern sabahlar herkesi uykudan uyandırmak için yayında oluyor. Yayının devamında 11.00 – 13.00 saatleri arasında Özlem Barokas, 13.00 – 17.00 saatleri arasında Erhan Kılıç, 17.00 – 19.00 saatleri arasında ise Alper Çobanoğlu sizleri en güzel aşk şarkılarıyla buluşturmaya devam ediyorlar. Yayın akışı hiç ara vermeyen radyo, 24 saat siz radyo severleri unutulmaz aşk şarkıları ile buluşturuyor. İster radyonuzdan, ister telefonunuzdan, isterseniz karnaval. com’dan günün her saati JoyTürk dinleyebilirsiniz.