Virgin Radio

virgin radioVirgin Radio Dinle
Virgin Radio, dünya üzerinde Amerika, Kanada, İngiltere, Fransa, Dubai, Bangkok ve İtalya gibi farklı ülkelerde aynı isimle yayın yapan asıl çıkışı ise İngiltere olan, Virgin Group bünyesindeki bir radyodur. Virgin Group tarafından isim hakları kiralanan bu radyonun Türkiye’ye ilk girişini ise Doğuş Yayın Grubu sağlamıştır.

2008 yılında genel merkezi Ankara’da olan Capital Radio’yu kapatarak yerine isim hakkını aldığı Virgin Radio Türkiye’yi kurmasıyla yayına başlayan radyonun genel merkezi İstanbul’da bulunuyor. 2013 yılında ise radyonun Türkiye’deki isim hakkı Karnaval Media Group tarafından alınarak yayın hayatı bu bünyede devam etmektedir. İnternette sitemiz üzerinden de kaliteli yayınıyla dinleyebileceğiniz bu radyo, hit müzikleri Türkiye’de duyurmaya ve büyük bir beğeni ile dinlenmeye hazır bir şekilde sizleri bekliyor.

Radyonun yayın dili Türkçe olmakla beraber çalınan müzikler yabancıdır. Eğer güne güzel başlamak istiyorsanız hafta içi her sabah 06.30 – 10.00 saatleri arasında Geveze Show sizi uyandırmak için Virgin Radio’da yayında oluyor. Yayın akışı gün içinde 10.00 – 14.00 arasında Alper Çobanoğlu “Virgin Non-Stop” ile devam ediyor. 14.00 – 18.00 arası ise Lori Barokas aramıza katılıyor ve hafta içi her akşam eve dönüş yolculuğumuzu renklendiren Okan Bayülgen’in “Talk Radio” programına bizleri hazırlıyor. Daha sonra 20.00 – 23.00 arası Banu Aksüyek “Virgin Non-Stop” ile devam ediyor ve radyo gece yayını olan Night Hits’e başlıyor. Son çıkan hit müzikleri dinlemek ve müziğe doymak istiyorsanız Virgin Radyo sizler için yayında.