Alem Fm

 

alem fm

Alem Fm Dinle
Ulusal yayın yapan radyo istasyonu Alem FM, İstanbul merkezli olarak yayın yapmaktadır. İlk olarak Marmara Bölgesinde yayına başlayan Canlı Alem FM, ilerleyen yayın hayatıyla beraber tüm Türkiye’de yayın yapmaktadır. 2013 yılında yaşanan değişikliklerle konumu değişen Alem FM, konum değiştirerek Sancak Grub’a geçmiştir.

Gençliğin ve dinamizmin merkezi olan Alem FM, yaptığı programlar ve sahip olduğu Dj’lerle dinleyicilerine pop müzik merkezi durumunda olan birçok radyo programı ile de radyo yayınları arasında dinleyici için özel bir konuma sahiptir. Zeki Kayahan Coşkun Sunumda gerçekleşen Matrax yıllardır radyo dinleyicinin müdavimi olduğu bir programdır. Gündüz kuşağının eğlenceli programı A-rıza Show da Alem Fm’in dinleyicilerini kendisine bağlayan bir diğer özel programıdır. Akşam saatlerinin yeni programı olan Radyo Makinası da dinleyiciler için akşam keyfi olacak içeriğe sahip.

Kurulduğu günden bu yana pop müzik ve yayını ve diğer müzik seçeneklerine de yer vererek müzik hayatına devam eden istasyon kullanıcıları için müzik noktası olduğu kadar dost ve arkadaş görevi de görmektedir. Yolculuklarda, seyahatlerde, evin balkonunda ve birçok noktada dinleyici ile buluşan istasyon dinleyicilerinin müzik zevklerini üst seviyede yaşamayı amaçlıyor.
Değişen internet dünyasının gereklerini de yerine getiren Alem FM, dinleyicileriyle her ortamda buluşabilmek için karasal ve dijital ortamda yayınlarının yanında internet ortamı yayını ile de maksimum oranda dinleyici ile buluşuyor.