Aşk Fm

Aşk FM Dinle

Radyomuz Ulusal bir yayın yapan radyo istasyonudur. İstanbul frekansında yayın gerçekleştirilmektedir.2001 yılında asy medya grup ailesi adı altında yayın akışı devam etmektedir. Tüm Anadolu bölgesini içeren yayın ağıyla beraber İnternet üzerinden de dünyanın her yerinden dinleyicilerine ulaşmaktadır.

Adı üstünde aşk tadında saatler geçirmek için Aşk FM dinlemek gerekir. Yayın tarzı neredeyse bütün kitleye ulaşmaktadır. Her kesime hitap eden Arabesk, Fantezi Arabeskin altın örnekleri, Fantezi müziğin en gözde parçaları ve yer yer oyun havaları ile hem kentsel alanlara olduğu kadar kırsal kesime de hitap eden bir radyo istasyonudur. Tarzından yana hiçbir zaman ödün vermeyen radyo eski yeni en kaliteli şarkı ve türküleri dinleyicilerine sunmaktadır.

Aşk FM her zaman ilkelerinden ödün vermeyen bir radyo olmaya çalışmıştır. Ses ve müzikte kalite her zaman ön plandadır. Türkçe müzik her zaman ağırlığını korumaktadır. İsterseniz TV den isterseniz ise radyodan çok kaliteli bir şekilde dinleyebilirsiniz. Kurulduğu zaman ki ilk yıldan itibaren bağımlısı olan dinleyicileri hala bulmak mümkün. Müzik dinlerken kalitenin ayrıca farkına varıyorsunuz.  İstediğin zaman internet üzerinden görüş ve önerilerinizi belirtebilirsiniz. Farklı bir frekans ile yayını bulunmamaktadır. Tek bir frekans üzerinden yayın sağlamaktadırlar. İstediğiniz yayın akışı konusunda mail adreslerine yazarak istekte bulunabilirsiniz. İnternet bağlantısı olan her yerden canlı bir şekilde dinleyebilirsiniz.