Slow Türk

slowtürk

Slow Türk Dinle
1992 yılında ilk özel radyolardan biri olarak yayın hayatına İstanbul da başlayan Slow Türk ulusal radyolara arasında en çok dinlenenlerden biri olmaya ilk günden bu yana dinleyicisini arttırarak devam etmektedir. Her kesimden insanın dinleyebileceği aşkın radyo kanalı olarak bilinen Slow Türk her gün güncellenen en romantik müzik listeleri ile internet sitesinden kolayca takip edilebilir Slow Türk ne tarz yayın yapıyor.

Yerel yayın yapan radyolar arasında farklı ve çok sadık bir dinleyici kapasitesine sahip olan radyomuzda günün farklı saatlerinde slow ezgileri dinleyebilirsiniz. Gece yayınlarında daha çok ruhunuzu dinlendirecek özel müziklerin yer aldığı programlarımızı bulunduğunuz her yerde internet bağlantısı ile günün her saati dinleyebilirsiniz. Tüm Karadeniz bölgesi halkının büyük bir ilgi ve tutku ile takip ettiği radyomuz gününüze renk katacaktır.

Slow Türk hangi tarz yayın yapıyor
Gençlerin, büyük bir tutku ile takip ettikleri sabaha kadar canlı bağlantılar ile süren yayınlarda içlerinde biriken aşk sözcüklerini şarkılarda duymaktan mutlu olduklarını biliyoruz. Cep telefonlarından giriş yaptıkları internet sitemizde güncel sanat olaylarını ve son çıkan albümlerin tanıtımlarını da yakından takip edebiliyor, kesintisiz 24 saat yayın yapan radyomuzda günün her saati en güzel slow müzikleri dinleyebilirsiniz. Aşkın frekansında kalmak için Canlı Slow Türk’ün en iyi seçim olduğunu ve duygularınızı yansıtan şarkıların radyosunu olduğunu söyleyebiliriz.