Best Fm

best fm dinle

Best Fm Dinle

Türkiye de radyoculuk denince yıllarca akla gelen TRT nin bu misyonunu özel radyolar devraldığında kurulan radyolardan biri olan Best FM yayın hayatına, Ajda Pekkan’ ı n ‘’Kimler geldi, kimler geçti’’ şarkısıyla başlamıştır. Tarihler Şubat 1993 ‘ü gösterdiğinde yayın hayatında başlayan best fm bugün Türk radyoculuğunun öncü ve güçlü radyolarının başında gelmektedir.

Radyonun sadece güncel veya belirli müzik türlerinin çalındığı bir mecra olmadığının en değerli örneklerinden biri olan best fm bugün ünü Türkiye sınırlarını aşmış pek çok radyo programı ve radyo programcısıyla yayın hayatına devam etmektedir. Bunun dışında Canlı Best FM haber merkezi aracılığıyla güncel ve güvenilir habercilik anlayışı çerçevesinde dinleyicilerine en dürüst ve ilkeli haberciliğin de yapılabileceğinin en değerli örneklerini her gün vermektedir. Best fm tüm yayınları ve radyo programları için gelişen teknolojinin en son ürünleriyle donatılmış araç ve stüdyolarını kullanmaktadır.

Her gün izleyicisiyle buluşan programlar ve programcıları arasında J Vitamini ile Jale Şengün, Gazoz Ağacı ve Gazor ile Cem Arslan, Trafik Canavarı ve Serdar Yayında ile Serdar Gökalp, Hitnoz ile Yasemin Şefik öne çıkanlardır. Diğer programcılar ise Altan Kiraz, Gökhan Dinç, Ahmet Çakar ve Ufuk Karcıdır.

Türkiye özel radyolar tarihinde kendi has bir önemi ve yeri olan best fm birçok ilke ve sosyal projeye imza atmış kurumsal ve lider bir radyodur.