Radyo Turkuvaz

Radyo Turkuvaz Dinle
Radyo Turkuvaz 19 Mayıs 2009 yılında yayın hayatına başlamıştır. Ulusal bir yayın yapan radyo istasyonudur. İstanbul frekansında yayın gerçekleştirilmektedir. Türkiye de 40 merkezinde türksat uydusunda ve tüm Avrupa da ayrıca internette kolay bir şekilde dinlenilmektedir.

Kurulduğu günden itibaren her kesime hitap ederek bir kitle oluşturmaktadır. Yayına ilk girdiği zaman zor şartlarda bir yayın akışı yapılmaktaydı zaman geçtikçe artık dinlenebilen bir kanal haline gelmiştir. Günün her saati canlı yayın bulunmaktadır. İnternet üzerinden de dinleme sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman Canlı Radyo Turkuvaz sitesine yazarak görüş ve önerilerinizi belirtebilirsiniz. Gerek TV gerek radyo istasyonu olsun çok fazla sayıda dinleyici kitlesine sahiptir.

Farklı bir frekans ile yayını bulunmamaktadır. Tek bir frekans üzerinden yayın sağlamaktadırlar. İstediğiniz yayın akışı konusunda mail adreslerine yazarak istekte bulunabilirsiniz. İnternet bağlantısı olan her yerden canlı bir şekilde dinleyebilirsiniz. Radyo Turkuvaz da birçok yayın yapan programcısı bulunmaktadır. Birçok yaşta ve kesimde dinleyici kitlesi bulunmaktadır. Müziğin bütün tatlarını bünyesinde bulunduran bir radyodur. İstediğiniz tarz müzik dinleyebilirsiniz. Türkiye’nin radyosu sloganıyla yola çıkılmıştır. Başladığı ilk günkü gibi yayın akılışını bozmadan devam eden ender radyolardan bir tanesidir. Her yöreden istediğiniz müziği dinleyebiliyorsunuz. Bu şekilde dinlemenin ayrıca farklı bir tadını size yansıtmaktadır. Tük iyenin tüm şehirlerinden çok rahat bir şekilde dinleyebileceğiniz bir radyo istasyonudur. İstediğin zaman internet üzerinden görüş ve önerilerinizi belirtebilirsiniz.